Çanta rrjete me zinxhir për ruajtje të përshtatshme

€3,99EUR Çmimi i rregullt €4,02
Taksa e përfshirë. Transporti llogaritur në arkë.
Madhësia
Në magazinë

Këto çanta rrjetë me zinxhir janë çantat ideale për organizimin e pothuajse çdo gjëje, si p.sh. vegla të vogla, dado dhe bulona, ​​pjesë të ndryshme, kabllo, monedha, pajisje kamerash, motoçikleta dhe dokumente udhëtimi. 

Çanta me rrjetë EVA janë të qëndrueshme dhe rezistojnë ndaj përdorimit kur fërkohen vazhdimisht me objekte të tjera në një motoçikletë në lëvizje. Ata qëndrojnë fleksibël në temperatura shumë të ulëta, dhe materiali është i papërshkueshëm nga uji (jo zinxhiri) dhe rezistent ndaj vajit dhe yndyrës. 

Çanta me rrjetë mini, e zezë
Çantat mini rrjetë janë ideale për ruajtjen e veglave me yndyrë, si p.sh. priza ose copa, dado dhe bulona, ​​tela ose pjesë të tjera . Ato mund të përdoren gjithashtu si kuleta për të ruajtur monedha ose para letre. Ato janë gjithashtu të shkëlqyera për ruajtjen e baterive të kamerave, të tilla si GoPros. 

Këto çanta janë aq të vogla saqë përshtaten pothuajse kudo: në rrotullën e veglave, çantën e shpinës ose xhepin e xhaketës së aventurës. Pronarët e Rolling Mavericks Trail Jack tashmë janë njohur me këto çanta sepse pjesët e Trail Jack vijnë në çanta Mini Mesh.

Çanta me rrjetë mesatare, blu 
Ne e ruajmë kompletin tonë të transferimit të karburantit Rolling Mavericks në thasë me madhësi mesatare. Ne i përdorim ato gjithashtu për të organizuar kabllot tona USB, transmetuesit e mikrofonit video me valë dhe marrësit.

Çanta e madhe me rrjetë, portokalli
Kjo çantë është ideale për dokumente udhëtimi si pasaporta, motoçikleta dhe letra sigurimi. Natyrisht, këta organizatorë të mëdhenj kanë shumë përdorime të tjera.

Çanta e gjatë me rrjetë, jeshile
Këto çanta të gjata por të ngushta kanë një gjerësi prej vetëm 33 mm. Ne i bëmë ata të organizojnë mjeshtërisht të gjitha ato priza dhe copa të vogla. Natyrisht, këta organizatorë të mëdhenj kanë shumë përdorime të tjera.

Paketa e provës me katër pjesë
Nuk jeni i sigurt se si do t'i përdornit këto? Paketa e provës me katër pjesë ju ofron një çantë nga secila duke ju kursyer 30%  në krahasim me blerjen e tyre veç e veç.

Materiali
Këto çanta rrjetë janë bërë nga EVA (
Etilen-vinil acetat), një alternativë më e gjelbër për PVC sepse nuk përmban klor. 

Vlerësime:
Në këtë video RTW Paul uli peshën e bagazhit të tij me 50% duke zgjedhur produkte të lehta si një çantë rrjetë për një çantë veglash dhe një prizë. 

Specifikimet

Çanta Mini rrjetë e zezë
88 x 55 mm (3,46" x 2,16")
5 gram

Çanta me rrjetë mesatare blu 
128 x 92 mm (5" x 3,6")
9 gram

Çanta e madhe me rrjetë portokalli
183 x 128 mm (7,2 x 5")
13,5 gram

Çanta e madhe me rrjetë portokalli
200 x 33 mm (7,87 x 1,3")
8,1 gram


Customer Reviews

Based on 36 reviews
94%
(34)
3%
(1)
3%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
M
Matteo Tedoldi (Bologna, IT)
I love them!!!

I love them, very practical, of different sizes for different needs and differentiated in the colour that helps in the organisation. I'll buy others

E
EPISTOLIN Emmanuel (Lyon, FR)

Parfait, bon produit et expédition rapide

A
Aaron Udall (Paris, FR)
Perfect for organising your things

Exactly what you need to keeps things organised

E
Eric Taylor (Barrie, CA)
Convenient Mesh Bags

The bags are convenient in size and durable. Perfect for ADV trips!

P
Peter Reiter (Anzendorf, AT)
Small little helper

These zipped mesh pockets really are a great help for organising all those little things that tend to disappear, or for grouping small items for quick access.