Mjet teleskopik magnetik i marrjes

€4,95EUR
Taksa e përfshirë. Transporti llogaritur në arkë.
I projektuar për kalorës aventureske dhe përdorim praktik, Mjeti Teleskopik Magnetik Pickup Tool merr lehtësisht objekte të vogla metalike si vida, dado dhe bulonat që keni rënë. Me shkopin e tij të zgjatshëm, ju mund t'i merrni sendet afër dhe larg, duke siguruar që të arrini kënde të shumta me lehtësi.

Esenciale për mirëmbajtjen e motoçikletave
Imagjinoni se jeni duke punuar me motoçikletën tuaj përgjatë shtegut dhe një arrë ose rrufe rrëshqet nga doreza juaj, duke u ulur në pjatën tuaj bash paksa jashtë mundësive. Me këtë mjet magnetik, ju mund ta merrni me lehtësi copën e rënë pa pasur nevojë të prishni biçikletën tuaj. Është shoqëruesi i përsosur për riparimet në lëvizje, duke siguruar që të kaloni më shumë kohë në kalërim dhe më pak kohë duke u rregulluar.

E lehtë dhe e lëvizshme
Tepër i lehtë, ai përshtatet lehtësisht në rrotullën tuaj të veglave, duke zënë hapësirë ​​minimale. Është një pjesë e pazëvendësueshme e veglave tuaja të motoçikletave.

Përdorimi shumëfunksional
Ideale për marrjen e sendeve në vende të vështira për t'u arritur, ky mjet është i përsosur për përdorim në shtëpi, dyqan, zyrë ose garazh. Madhësia e tij kompakte dhe mjeshtëria e hollë sigurojnë një përvojë të shkëlqyer të përdoruesit. Vetëm për t'ju dhënë një ide se sa i fortë është magneti, kemi përfshirë disa fotografi të marrjes së një palë pincë.

Karakteristikat kryesore:

Rikthim i përshtatshëm: Merrni me lehtësi vida, pajisje dhe metale të tjera me ngjyra.
Marrja pa mundim: Merrni objekte nga kënde të shumta, afër dhe larg.
Motoçikleta Esenciale: Ideale për marrjen e dadove dhe bulonave nga pjata juaj bash.
Shumëfunksionale: E përkryer për të çara të ngushta në shtëpi, dyqan, zyrë ose garazh.
E lehtë dhe kompakte: Përshtatet lehtësisht në rrotullën tuaj të veglave.

Përmirësoni paketën tuaj të veglave me Mjetin tonë Teleskopik Magnetik të marrjes dhe shijoni komoditetin që ai sjell në detyrat tuaja të përditshme. Një mjet thelbësor për kalorës aventurë dhe këdo që vlerëson efikasitetin.

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)