T6 Trail Bead Buddy

€9,95EUR
Taksa e përfshirë. Transporti llogaritur në arkë.
Lloji: Çelësat

Prezantimi i T6 Trail Bead Buddy, dora juaj e tretë kur vendosni goma. T6 Trail Bead Buddy është një mjet i domosdoshëm për ndryshimin e gomave jashtë rrugës. Ky mjet i qëndrueshëm dhe i lehtë (23 gram) e mban gomën në vend, duke e bërë shumë më të lehtë procesin e montimit. Dizajni i tij unik eliminon nevojën për të luftuar me rruazën e gomës, duke ju kursyer kohë dhe përpjekje.

Bead Buddy gjithashtu parandalon dëmtimin e buzëve tuaja me vidën e tij të gishtit të madh që siguron në Delrin. T6 Trail Bead Buddy është dora juaj e tretë për ndryshimin e gomave.Customer Reviews

Based on 1 review
100%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
A
Andreas Essl (Vienna, AT)
Looks good

I have not tested yet ;-)