Përshtatës i prizës Asahi, me makinë 3/8 inç, femër në mashkull 1/4" ose 1/2"

€9,95EUR
Taksa e përfshirë. Transporti llogaritur në arkë.
Lloji: Çelësat
Madhësia
Në magazinë

Këta përshtatës Asahi Socket cilësor të prodhimit japonez e transformojnë dorezën tuaj të arpionit 3/8" në një kapëse 1/4" ose 1/2" në mënyrë që të mund të përdorni një sërë madhësish prizash. Ata funksionojnë shkëlqyeshëm me Arpion Asahi LIGHTOOL 3/8" që ju kursen deri në 40% peshë.

- Dy madhësi: 3/8" x 1/4" dhe 3/8" x  1/2"
- Prodhuar në Japoni
- Kromim me nikel

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)