Kllapa universale të timonit të navigimit GPS

€36,90EUR Çmimi i rregullt €48,90
Taksa e përfshirë. Transporti llogaritur në arkë.

Ngrini pajisjen tuaj GPS në nivelin e syve me këto kllapa universale të navigimit GPS dhe timonit të udhërrëfyesve! Të krijuara nga billet e lehtë alumini, këto mbajtëse të përpunuara për rally ju lejojnë të lexoni me shpejtësi tabletat Garmin, Carpe Iter, Tripltek ose çdo pajisje tjetër navigimi pa shikuar vazhdimisht poshtë.

Kapëse universale 12 mm siguron një përshtatje të sigurt në shumicën e timoneve të motoçikletave 22 ose 28 mm dhe është gjithashtu e pajtueshme me F2R dhe Laba7. Merrni këndin e përsosur të shikimit me lehtësi!

Shënim: Ai do të përshtatet me shumicën e timoneve nëse montimet e timonit nuk janë më të gjera se 105 deri në 112 mm.

Veçoritë
• Përsos këndin e shikimit të navigimit.
• Dukshmëri e plotë e pultit OEM
• Përpunuar nga alumini billet, i zhytur për lehtësi
• Vjen i kompletuar me mbërthyes çeliku inox
• Punon me shumicën e udhërrëfyesve, duke përfshirë F2R dhe Laba7
• Pranon shumë pllaka montimi
• Peshë e lehtë

Specifikimet
• Gjatësia: Shufra 12MM me gjatësi 155MM
• Gjerësia e shufrës: 105-112MM
• Materiali: Alumini i përpunuar me CNC
• Gjatësia: nga qendra në qendër +/- 150 mm
• pesha: 303 gram

Paketa Përfshin:
Set me dy krahë për montim të librit të rrugëve GPS
shirit tërthor 12 mm
Distanca 28mm-22mm që përshtaten me timonin me diametër 22mm dhe
lidhëse çeliku inox

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)