Filtri i karburantit i ripërdorshëm me lëshim të shpejtë

€27,99EUR
Taksa e përfshirë. Transporti llogaritur në arkë.
Stoku i ulët - 3 në magazinë, gati për transport

Ky bashkim mashkullor me çlirim të shpejtë të karburantit CNC me cilësi të lartë përmban një filtër çelik inox 10 mikron që mund të hiqet, pastrohet dhe përdoret për një kohë të pacaktuar. Është ideal për udhëtime më të gjata aventureske, por mund t'ju nxjerrë nga një pengesë kur filtri juaj bllokohet në shteg.

Ju hiqni elementin e filtrit prej çeliku të pandryshkshëm duke hequr trupin. Mund ta lani me karburant ose me një tretës tjetër ose ta pastroni me ajër të kompresuar.

Një përfitim i shtuar i filtrit të madh të ekranit prej çeliku inox është se ai ka më pak kufizime se filtrat OEM dhe sipërfaqja më e madhe e filtrit ofron një shpejtësi rrjedhjeje shumë më të lartë, 11 litra në minutë.

SPECS:

 • Lëshim i shpejtë
 • Filtër inox 10 mikron
 • CNC i përpunuar nga alumini 6061-T6
 • Përfshin pajisje montimi
 • Ngjyra e zezë

Përshtatet dhe zëvendëson lëshimin e shpejtë të mashkullit OEM.:

KTM 

 • 250/300 EXC TPI 2018-2023
 • 250/300 EXC GJASHTË DITË TPI 2019-2023
 • 150 XCW TPI 2020-2023
 • 250/300 XC TPI 2020-2023
 • 250/300 XCW TPI 2018-2023
 • 300 XCW GJASHTË DITË TPI 2019-2023
 • 250/350/450/500 SXF/XCF/EXC-F/XCF-W 2012-2023
 • 790/890/990/1090/1190/1290 ADVENTURE/ R/S -2023
 • 690 SMCR/SMC/ENDURO/R 2008-2023

HUSQVARNA & HUSABERG

 • TE150i/250i/300i 2018-2023
 • FE/FC/FX 250/350/390/450/501/570 2009-2023
 • 701 SM/ENDURO 2016-2023

fërkim

 • EC 250/300 2021-2023
 • EX 300/EX 250F/350F/450F 2021-2023
 • MC 250F/450F 2021-2023
 • 700 ES/SM 2022-2023

BETA

 • RR 4T 350/390/430/480 2016-2023
 • RR 4T 350/400/450/498 Gara 2016-2023

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)