Mburoja universale e nxehtësisë së shkarkimit

€17,99EUR
Taksa e përfshirë. Transporti llogaritur në arkë.
Stoku i ulët - 1 në dispozicion
Vendosja e kësaj mburoje Universale të Ngrohjes së Exhaustit silikoni do të ndihmojë në parandalimin e shkrirjes së bagazheve të buta nga nxehtësia e shkarkimit. Përshtatje universale, instalim i lehtë dhe mund të pritet në madhësi. 

Karakteristikat: 
  • Përshtatje universale
  • Mbroni çantat nga nxehtësia e shkarkimit
  • Është i qëndrueshëm dhe i thjeshtë për t'u instaluar
Specifikimet:
  • Materiali: Silikoni
  • Mburoja e nxehtësisë së shkarkimit
  • Paketa e përfshirë: 1x kapak silenciator dhe 2 mbështjellës kravata
  • Madhësia: 380mm/14,95" x 140mm/5,51"
Përshtatja: Universale. Mund të pritet për të përshtatur silenciatorë më të vegjël.

Customer Reviews

Based on 2 reviews
100%
(2)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
A
Aaron Udall (Paris, FR)
Nice bit of kit

Easy to fit and looks good.

C
Christian Kamp (Papenburg, DE)
Universal Exhaust Heat Shield

Gute Qualität, einfache Montage, schnelle Lieferung, gerne Wieder !