Heqësi i valvulave të gomave me zinxhir çelësash

€4,95EUR
Taksa e përfshirë. Transporti llogaritur në arkë.
Lloji: Çelësat

Përmirësoni arsenalin tuaj të mirëmbajtjes së biçikletës me heqësin tonë të valvulave të gomave me zinxhir çelësash. Ky mjet aliazh alumini me cilësi të lartë është i fortë dhe i qëndrueshëm, i përsosur për heqjen dhe instalimin e shpejtë dhe të lehtë të bërthamës së valvulës. Dizajni i tij kompakt e bën atë një mjet të përsosur për të marrë me vete për aventurat tuaja. Mbani udhëtimet tuaja të qeta dhe pa probleme me këtë aksesor thelbësor për kalorës aventurë dhe enduro.

Customer Reviews

Based on 1 review
100%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
P
Pietro Andrea Artini (Rome, IT)
Good Gadget

ottimi come portachiavi