Nxjerrja e sustës së shkarkimit dhe stendës anësore

€5,95EUR
Taksa e përfshirë. Transporti llogaritur në arkë.

Tërheqësi ynë i sustave të shkarkimit e bën të lehtë heqjen dhe riinstalimin e sustës suaj të shkarkimit ose të stendës anësore. I krijuar me një dizajn tërësisht metalik të rëndë, ai mund të heqë sustat e mbathjeve të frenave të tamburit, sustat e mbështetëses anësore dhe kunjat e kështjellës.

Me përmasa 17 cm, është i gjithanshëm dhe i përshtatshëm për përdorim enduro, motocross, motoçikletë dhe kart.

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)