Gyp mbushës me vaj CNC

€19,99EUR
Taksa e përfshirë. Transporti llogaritur në arkë.
Ngjyrë

Këto hinka alumini futen në kapakun e tufës, duke e bërë shumë më të lehtë derdhjen e vajit dhe duke parandaluar derdhjen e vajit në të gjithë vendin. Ato janë të përpunuara nga bileta të ngurta alumini. Hapja e madhe por e shkurtër me fileto me një unazë o e bën pastrimin shumë të lehtë.

SPECS:

  •  Billet Alumini T6061
  • Të anodizuara
  • Portokalli ose argjendi
  • unazë O
  • Fije M24x3 

Përshtatja:

Shënim: Mund t'i përshtatet motoçikletave me një fije vrime mbushëse M24 x 3. Megjithatë, ju duhet hapësirë ​​për diametrin më të madh të hinkës. Nëse ka një tub shkarkimi drejtpërdrejt mbi vrimën e mbushësit të vajit, si p.sh. në KTM dhe Husqvarna EXC-F me katër goditje, ai nuk do të përshtatet. 

Përshtatet:
KTM 690, Husqvarna 701 & GasGas
01-23 KTM 65 deri në 530 Lekë
14-23 HQV 65 deri në 501 Lekë
01-14 Husaberg 85 deri në 610
21-23 Gaz Gaz 85-450 Lekë

Shënim: Mund të mos përshtatet me rreth katër goditje me mbrojtëset e tubit të kokës.

Customer Reviews

Based on 1 review
100%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
J
Jesus Sanchez (Écija, ES)
Buena calidad

Buena calidad de construcción, no se le puede poner ninguna pega