Brake & Clutch Master cylinder protectors Rolling Mavericks

Mbrojtës të cilindrit kryesor të frenave dhe tufës

€24,99EUR
Taksa e përfshirë. Transporti llogaritur në arkë.
Në magazinë

Mbrojtësi Nicecnc i cilindrit kryesor për KTM

Karakteristikat:

  •  mbrojtëset mbushin hapësirën midis timonit dhe cilindrit kryesor, duke reduktuar përplasjen midis tyre dhe duke mbrojtur cilindrin kryesor nga dëmtimi dhe plasaritja.
  • CNC i përpunuar nga billet alumini, rezistent ndaj konsumit dhe kundër korrozionit, zgjat kohën e përdorimit.
  • Teknologjia e trajtimit të sipërfaqes së anodizuar me portokalli të ndezur e bën biçikletën tuaj më të veçantë dhe më të bukur.
  • I shpejtë dhe i lehtë për t'u instaluar, kurseni kohën tuaj të çmuar.

Specifikimet:

  • Marka: NiceCNC
  • Gjendja: 100% krejt e re
  • Materiali: Alumini
  • Modeli i përpunimit: CNC-Machined
  • Trajtimi sipërfaqësor: i anodizuar
  • Ngjyra: Portokalli

Paketa e përfshirë:
1 palë Mbrojtës të cilindrit kryesor

Përshtatja:
Për KTM 250-500 SX/SXF/XC/XCF/XCW/EXC/EXCF 2014-2022
Për KTM 125-150 SX/XCW 2017-2022


Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)