Asahi LIGHTOOL 1/2" dorezë me arpion 72 Dhëmbë

€56,99EUR
Taksa e përfshirë. Transporti llogaritur në arkë.
Lloji: Wrenches
Stoku i ulët - 1 në dispozicion
Kjo dorezë 1/2" e rrotave me dhëmbë Asahi LIGHTOOL 72 me cilësi të lartë peshon vetëm 400 gram (14,1 oz), është deri në 30% më e lehtë se një dorezë e ngjashme 1/2" dhe është po aq e fortë. Është një mjet i shkëlqyer për punëtorinë.

Ne gjithashtu shesim Asahi LIGHTOOL 1/4" dorezë me arpion, një mjet i shkëlqyeshëm i lehtë për udhëtimet tuaja.

Customer Reviews

Based on 1 review
100%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
g
gavin heath (Pinantan Lake, CA)
Amazing tool

After using the ratchet for multiple weeks I am still impressed with its smooth action and build quality.

Some of my colleagues don't enjoy how skinny the handle is but I love it.

Solid tool and if it ever breaks I will be buying another.