Çelësat Allen Hex me ngjyrë Asahi Ball Point

€24,99EUR
Taksa e përfshirë. Transporti llogaritur në arkë.
Lloji: Çelësat

Thjeshtoni punën tuaj me çelësat Allen me ngjyra të Asahi. Seti me 7 çelësa gjashtëkëndësh është punuar me mjeshtëri nga çeliku krom vanadium, duke e bërë atë të qëndrueshëm dhe afatgjatë. Dizajni i pikës së topit lejon futjen e lehtë në kënde të ndryshme, ndërsa kokat e çelësave të koduara me ngjyra eliminojnë telashet për të gjetur madhësinë e duhur.

Madhësia Hex
Krahu i gjatë
mm
Krahu i shkurtër
mm
Pesha
gram
1.5
50
14
1
2
56
16
1.8
2.5
63
18
3.2
3
71
20
5.4
4
80
22
10
5
90
25
18
6
100
38
30

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)