Çelësat Allen Hex me ngjyrë Asahi Long Ball Point

€26,99EUR
Taksa e përfshirë. Transporti llogaritur në arkë.
Lloji: Çelësat
Stoku i ulët - 1 në dispozicion

Thjeshtoni punën tuaj me çelësat Allen me ngjyra të Asahi. Seti me 7 çelësa gjashtëkëndësh është punuar me mjeshtëri nga çeliku krom vanadium, duke e bërë atë të qëndrueshëm dhe afatgjatë. Dizajni i pikës së topit lejon futjen e lehtë në kënde të ndryshme, ndërsa kokat e çelësave të koduara me ngjyra eliminojnë telashet për të gjetur madhësinë e duhur.

Madhësia Hex
Krahu i gjatë
mm
Krahu i shkurtër
mm
Pesha
gram
1.5
90
14
1.4
2
100
16
3
2.5
112
18
5.2
3
126
20
8.8
4
142
23
16
5
160
28
30
6
180
32
50

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)